«Мурландия еліне саяхат»көрмесі

#кiтапокитынмектеп, #окугакуштармектеп, #читающаяшкола

Әлемде бұл пушистый, епті, мейірімді және өте ақылды үй жануарларына бей-жай қарамайтын адамдар аз. Бұл, әрине, мысықтар туралы. Оларға деген сүйіспеншіліктің үлкен болғаны соншалық , көктемнің бірінші күні, 1 наурызда атап өтілетін әмбебап үй жануарлары үшін арнайы мереке құрылды. «Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 9 ОМ» КММ кітапханасының оқу залында оқырмандар үшін «Мурландия еліне саяхат»көрмесі ұйымдастырылды.

Көрмеде сіз біздің сүйікті жүнді үй жануарларымыз, үй мысықтарына арналған кітаптар мен журналдардың таңдауы басты кейіпкерлерге айналған туындыларды таба аласыз. Бұл кітаптардан мысықтардың мазмұны, тамақтануы, әдеттері мен табиғаты туралы білуге болады. Әр түрлі тұқымдар туралы көбірек біліңіз. Кітаптар мысықтар туралы жаңа және қызықты нәрсе білгісі келетіндерге де пайдалы болады.