«Туған табиғат әншісі» көрмесі

Жазушы, прозашы, публицист, табиғат туралы әңгімелер мен очерктер авторы Михаил Михайлович Пришвиннің 150 жылдығына арналған «Туған табиғат әншісі» көрмесі.
Әрбір талантты суретші өз әлемін жасайды — оған өзін толғандыратын мәселелерді, оның азабы мен қуанышын енгізіп, бұл әлемді ерекше, тек өзіне ғана тән сұлулықты түсінумен жарықтандырады. Михаил Пришвин өзінің жарқын және қуанышты әлемін құрды.
Көрмеде жазушының өмірі мен шығармашылығы туралы әдеби басылымдар, сондай-ақ оның құстар туралы, бұлақтар туралы, күн сәулелері туралы және «өз ойының мәні» жаңа әлемдерді жарықтандыратын адам туралы жазылған көптеген әйгілі шығармалары ұсынылған. Пришвиннің талантына бағынатын өмір саласы-табиғат және онымен қарым-қатынастағы адам.

#кiтапокитынмектеп, #окугакуштармектеп,

#читающаяшкола