Дүниежүзілік Азаматтық қорғаныс күні

#кiтапокитынмектеп, #окугакуштармектеп, #читающаяшкола

Дүниежүзілік Азаматтық қорғаныс күні 1990 жылы Халықаралық Азаматтық қорғаныс ұйымы Бас Ассамблеясының шешімімен құрылды және жыл сайын 1 наурызда атап өтіледі. Бұл күннің басты тақырыбы-адамдарды тіршілік қауіпсіздігі мәдениетіне, ұлттық азаматтық қорғаныс, Азаматтық қорғаныс және төтенше жағдайларға қарсы іс-қимыл қызметтерінің негізгі міндеттеріне баулу. Мектеп кітапханасында кітап көрмесі ұйымдастырылды. Көрмеде ұсынылған материалдар төтенше жағдайлардың алдын алу, халыққа көмек көрсету, бейбіт және соғыс уақытында төтенше жағдайлардың зардаптарын жою туралы білімді, сондай-ақ адамның мінез-құлқының қауіпсіздік ережелерін қамтиды. Төтенше жағдайлар кезіндегі сауатты әрекеттер өзіңізді және жақындарыңызды қиындықтан қорғауға көмектеседі.

Нет описания фото.