«Көп оқитын адам көп біледі» әдеби боулинг

Боулинг — бұл керемет спорттық ойын, ашық ауада, ойын-сауық, егер ол кітапханада өткізілсе, онда ол да интеллектуалды болады. 7 сәуірде мектеп кітапханасында 3 сынып оқушылары үшін «көп оқитын, көп білетін» әдеби боулинг өткізілді.

Ойынға қатысушылар командалардың атаулары мен ұрандарын ойлап тапты. Команданың әр ойыншысына түйреуіштерді шығаруға әрекет жасалды. Түйреуіштерде 1-ден 5-ке дейінгі сандар жазылған. Қатысушыға әдеби сұрақ оқылды. Егер ол оған жауап берсе, онда ол құлатылған түйреуіштерге салынғандай көп ұпай жинады. Сұрақтар ертегі тақырыбы болды:қай ертегіден кейіпкер, Ертегіні тап, шығарманың авторын атаңыз. Балалар балалар кітаптарының сюжеттері мен оларды жазған авторлардың есімдерін білуде, дәлдікте және білуде қызу талқыға түсті.

Әдеби боулингке қатыса отырып, ойыншылар позитивті және жақсы көңіл-күймен зарядталды.

#кiтапокитынмектеп, #окугакуштармектеп, #читающаяшкола